Telefon: + 48 13 492 41 40

O firmie

Jesteśmy firmą z pasją, dla której najważniejszym celem jest przede wszystkim pełna satysfakcja Klientów z tworzonych dla nich wyjątkowych projektów. Zdobyte przez nas doświadczenie pozwala nam tworzyć projekty w pełni profesjonalne na najwyższym światowym standardzie. W swojej pracy wykorzystujemy najnowocześniejsze rozwiązania z branży systemów elektronowych i teletechnicznych.

Z zamiłowaniem projektujemy i realizujemy zaawansowane projekty i systemy zarządzania budynkiem w budownictwie jednorodzinnym oraz w większych obiektach. Dzięki sieci systemów informacyjnych, funkcjonalnych oraz ochronnych, zapewniamy wysoką wydajność, optymalny komfort i bezpieczeństwo.

Wykorzystując najnowocześniejsze i najlepsze komponenty sprzętowe gwarantujemy efektywne sterowanie instalacjami znajdującymi się w obiekcie. Każdy wykonany przez nas projekt jest unikatowy, atrakcyjny wizualnie i w pełni funkcjonalny dla Klienta i jego potrzeb.

Posiadamy bogatą bazę sprawdzonych i profesjonalnych firm z którymi współpracujemy przy realizacji zleceń, co gwarantuje, że każde zlecenie jesteśmy w stanie wykonać w pełni kompleksowo i terminowo.

W pracy używamy zaawansowanych technologii komunikacyjnych i innowacyjnych rozwiązań informatycznych dzięki, którym praca jak również kontakt z nami odbywa się sposób szybki i wygodny.